STIERAČE BOSCH
Ostrý a nerozmazaný výhľad!

Potrebujete nové stierače Bosch? Spolupracujeme s autorizovaným predajcom www.autosupport.sk. Vyhľadajte stierače na vaše auto.

PREČO ODPORÚČAME STIERAČE BOSCH

Výnimočné vlastnosti stieračov
Stierače Bosch sú zárukou dlhej životnosti a dokonalého výhľadu z vášho automobilu. Zvoľte rokmi overenú kvalitu.

Dlhoročná tradícia a kvalita
Stierače Bosch predstavujú niekoľkými desiatkami rokov overenú kvalitu a perfektné spojenie dizajnu a funkčnosti.

STIERAČE CERTIFIKOVANÉ KLUBOM ADAC
Kvalita stieračov Bosch je potvrdená certifikáciou nemeckej značky najväčšieho automobilového klubu ADAC.

Stierače Bosch

KEDY VYMENIŤ STIERAČE?

Stierače by ste mali meniť aspoň 2x do roka (najlepšie na jar a na jeseň). Po zime dochádza obvykle k porušeniu gumy stieračov vplyvom mrazu a snehu. Po lete môžu byť stierače zdeformované či poškodené vplyvom silného slnečného žiarenia.

V Autosklo Hornet® vám zdarma skontrolujeme správnu funkčnosť stieračov a kvalitu stierania. Pokiaľ u nás meníte či opravujete čelné sklo, zrealizujeme diagnostiku stieračov v rámci úkonu. V prípade nutnosti výmeny stieračov, zabezpečíme i namontujeme nové stierače značky BOSCH.

Zakúpiť stierače na autosupport.sk

NERISKUJTE SVOJU BEZPEČNOSŤ
LACNÝMI A NEKVALITNÝMI STIERAČMI

Stierače BOSCH boli v testovaní ADAC vyhodnotené ako najkvalitnejšie, resp. ako stierače, ktoré poskytujú najlepší výhľad počas dlhého cyklu. Stierače BOSCH dominujú vo všetkých skúškach, a to pri plusových aj mínusových teplotách vzduchu. Naopak lacné značky stieračov boli vyhodnotené v testovaní ako najhoršie.

Keďže v Autosklo Hornet® je vždy bezpečnosť zákazníkov najvyššou prioritou, pracujeme len s kvalitnými, certifikovanými a odskúšanými náhradnými dielmi. Najvyššiu kvalitu v oblasti stierania poskytuje práve BOSCH, preto sme sa rozhodli spolupracovať s portálom www.autosupport.sk ako autorizovaným predajcom týchto stieračov.

Zakúpiť stierače na autosupport.sk
Stierače Bosch

PREČO NECHAŤ VÝMENU STIERAČOV NA NÁS?

icon cena

Výhodné ceny

Na nákup stieračov ponúkame pre zákazníkov Autosklo Hornet zľavu -10% a pre držiteľov poistenia Hornet Assist zľavu -30%.

icon cas

Šetríme váš čas

Netrápte sa zdĺhavou výmenou stieračov. Spravíme to za vás, na počkanie za pár minút, stačí, keď sa zastavíte na jednej z našich pobočiek.

icon stierace

Bezchybný výhľad

Čelné sklo poctivo vyčistíme a pripravíme, aby bola zabezpečená dokonalá funkčnosť nových stieračov.

Časté otázky

Kedy vymeniť stierače?

Stierače odporúčame vymeniť každých 6 mesiacov (najlepšie na jar a na jeseň). Po zime dochádza obvykle k porušeniu gumy stieračov vplyvom mrazu a snehu. Po lete môžu byť stierače zdeformované či poškodené vplyvom silného slnečného žiarenia. Zakúpte si stierače pre vaše auto jednoducho a výhodne na www.autosupport.sk

Na čo si dať pozor pri kúpe stieračov?

Ruky preč od lacných stieračov! Dobrý výhľad cez čelné sklo má svoju cenu! Vyberajte si rokmi overených výrobcov ako napríklad Bosch. Stierače Bosch zabezpečia perfektné stieranie, sú známe svojou dlhou životnosťou a odolné voči opotrebeniu. Navštívte náš e-shop a objednajte si pohodlne online TU.

Prečo odporúčate stierače Bosch?

Stierače Bosch sú v testovaní ADAC vyhodnocované ako najkvalitnejšie. Keďže v Autoskle Hornet® je bezpečnosť zákazníkov vždy našou najvyššou prioritou, pracujeme len s kvalitnými, certifikovanými a odskúšanými stieračmi. Navštívte náš e-shop so stieračmi TU.

Viete mi pomôcť aj s výmenou stieračov na aute?

Pokiaľ u nás meníte či opravujete autosklo, zrealizujeme diagnostiku stieračov v rámci času vyhradeného na tento úkon, nestratíte tak ani minútu času naviac. V prípade, že diagnostikujeme nutnosť výmeny vašich stieračov, zabezpečíme pre vás ako zákazníka spoločnosti Autoskla Hornet® nové stierače značky Bosch s 10 % zľavou prostredníctvom portálu autosupport.sk. V prípade záujmu vám nové stierače i namontujeme za zvýhodnenú cenu len 3 €.

Potrebujete poradiť?
Kontaktujte nás