Autosklo> Autofólie> Protislnečné clony

Protislnečné clony

Autofólie sú minulosť, novinkou sú protislnečné clony na mieru!

Pozrite si reálne príklady protislnečných clôn vo fotogalérií >>>

Protislnečné clony poskytujú množstvo výhod:

Perfektný vzhľad

  Protislnečné clony dodávajú vášmu vozidlu luxusný originálny vzhľad a zvyšujú estetickú hodnotu. Vaše vozidlo bude vyzerať elegantne. Protislnečné clony sú presne šité na mieru každého vozidla. Sú farebne stále. Zvýšená estetická hodnota sa prejaví vizuálnym omladením vozidla. Oproti tomu autofólie môžu vytvárať tzv. "truhlovitý" vzhľad vozidla.  

Montáž bez zásahu do interiéru

  Veľkou výhodou protislnečných clôn je, že ich inštalácia si nevyžaduje absolútne žiaden mechanický zásah do vášho vozidla. Slnečné clony sa ľahko inštalujú pomocou patentovaného systému CLIP-EAZY, pričom ich inštalácia podľa priloženého návodu zaberie len 20 minút. Aj napriek dlhoročným skúsenostiam môžu úkony spojené s inštaláciou autofólií spôsobiť nežiaduce problémy ako napr. poškodené čalúnenie či pokazený mechanizmus otvárania okien. Z dôvodu náročnosti inštalácie autofólií, ich montáž trvá v závislosti od vozidla 4-8 hodín.
 

Chládok s UV filtrom

  Slnečné clony prispievajú k zníženiu tepla vo vozidle tým, že zabraňujú prenikaniu slnečného žiarenia do vozidla, čo umožňuje príjemné cestovanie vo vozidle i počas horúcich letných dní. Zabraňujú prehrievaniu interiéru, jeho blednutiu i popraskaniu. Slnečné clony sú stále na svojom mieste, vďaka čomu vás ochraňujú pred slnečným žiarením a teplom i počas jazdy s otvoreným oknom. Kvalitnými protislnečnými clonami dokážete v lete ušetriť energiu spotrebovanú klimatizáciou a v zime pracujú ako bariéra pri strate tepla z interiéru vozidla.

Bezpečnosť

  Protislnečné clony poskytujú značný stupeň bezpečnosti vášmu vozidlu ako i veciam v ňom uloženým. Tým, že pridávajú vašim oknám tmavý efekt, pomáhajú ochrániť vaše auto pred potenciálnymi zlodejmi. Zároveň vám slnečné clony poskytujú vyšší stupeň súkromia.

Ochrana proti hmyzu

  Slnečné clony zostávajú pripevnené na svojom mieste aj pri jazde s otvorenými oknami (do 140 km/hod.), čím zabraňujú vniknutiu hmyzu do vozidla, čo by mohlo spôsobiť odvedenie pozornosti vodiča vedenia vozidla, v horšom prípade by to mohlo viesť až k dopravnej nehode.

Cena protislnečných clôn

  Porovnajte si cenu fólií s protislnečnými clonami na mieru. Na portáli autosupport.sk pomocou jednoduchého vyhľadávača nájdete cenu protislnečných clôn na vaše vozidlo. Naviac ako zákazník Autoskla Hornet® máte možnosť získať zľavu 10 % na nákup na portáli autosupport.sk. Držiteli viac ako poistenie HORNET® ASSIST môžu získať zľavu až 30 % na protislnečné clony.

 

Autofólie