Autosklo> Poškodené sklo> Čelné sklo

Čelné sklo

V Autoskle Hornet® problém s poškodeným čelným sklom komplexne vyriešime za vás

  • Pomoc pri zhodnotení rozsahu poškodenia

Šetríme váš čas a peniaze. Vďaka dlhoročným skúsenostiam zhodnotíme rozsah vášho poškodenia a určíme vhodnú technológiu opravy. Poškodené čelné sklo sa snažíme vždy najskôr opraviť, a až keď je to nevyhnutné, vymeniť.

V zásade platí, že čelné sklo je možné opraviť, ak poškodenie je menšie ako 2 eurová minca a nachádza sa viac ako 6 cm od okraja skla.

  • Pomoc pri výbere najvhodnejšieho spôsobu riešenia 

Hájime záujmy našich klientov. V závislosti od údajov o vašom vozidle, poškodení a priebehu vzniku škody vyberieme najvhodnejšie riešenie vášho problému. Pomôžeme naozaj každému - poisteným i nepoisteným tak, aby ste u nás nemuseli platiť, resp. zaplatili čo najmenej. 

  • Pomoc s vybavením komplexnej administratívy

Dohliadneme na správnosť všetkých administratívnych úkonov potrebných k preplateniu škody tak, aby ste sa vyhli akýmkoľvek problémom prípadného neplnenia. Preberieme na seba komunikáciu s vašou poisťovňou.

  • Pomoc s ochranou vášho čelného skla do budúcnosti

Viac ako poistením čelného skla HORNET® ASSIST poskytujeme komplexnú ochranu vášmu čelnému sklu. HORNET® ASSIST vás chráni pre prípad vzniku poškodenia čelného skla. S HORNET® ASSIST vám umožníme realizovať opravu či výmenu čelného skla už od 19,- EUR/rok. HORNET® ASSIST je určený pre vodičov s nepoškodeným zasklením na vozidle, avšak dokážeme pomôcť aj tým, ktorí už majú čelné sklo poškodené. Viac >>>

V prípade, že si chcete dohovoriť schôdzku a využiť služby Autoskla Hornet® kedykoľvek VOLAJTE bezplatne 0800 10 20 20.