Autosklo> O nás> Referencie

Referencie

Ing. Peter Sjekel, spokojný zákazník

Dnes  doobeda (17. marca 2011) som využíl služby spoločnosti Hornet®, konkrétne prevádzky v Trenčíne, a som nadmieru spokojný. Služby boli rýchle, vybavenie poistnej udalosti bezproblémové a pre mňa bez starostí. A potešili ma aj bonusy - čistenie a vysávanie.

Pavol Baxa, Fleet&Building Coordinator, DHL Express (Slovakia), spol. s r.o.

Spoločnosť DHL disponuje bohatými skúsenosťami v oblasti expresnej, leteckej, námornej a vnútrozemskej prepravy tovaru a logistiky, ako aj celosvetovým pokrytím a dokonalou znalosťou lokálnych trhov. Medzinárodná prepravná sieť DHL spája viac ako 220 krajín a teritórií sveta. Na Slovensku začala DHL ako prvá medzinárodná expresná prepravá spoločnosť pôsobiť v roku 1986. Dnes má DHL na Slovensku 8 pobočiek a obsluhuje viac ako 160 miest po celej krajine.
DHL na Slovensku je užívateľom viac ako šesťdesiat automobilov. So spoločnosťou Hornet Autosklo spolupracujeme už dlhšiu dobu a sme s touto spoluprácou veľmi spokojní. Obhliadky poškodených skiel sa vykonávajú priamo na mieste a automobil môže ísť okamžite na montáž. Rýchlosť a kvalita výmen ako aj prístup zamestnancov sú na veľmi vysokej úrovni. Na základe našich skúseností môžem firmu vrelo odporučiť aj ďalším spoločnostiam. Zobraziť referenciu

Michal Kováč, Car Coordinator, Ahold Retail Slovakia, a.s.

Naša firma je vlastníkom viac ako sto automobilov. So spoločnosťou Hornet Autosklo spolupracujeme už dlhšiu dobu a sme s touto spoluprácou veľmi spokojní. Obhliadky poškodených skiel sa vykonávajú priamo na mieste a automobil môže ísť okamžite na montáž. Rýchlosť a kvalita výmen ako aj prístup zamestnancov sú na veľmi vysokej úrovni. Na základe našich skúseností môžem firmu vrelo odporučiť aj ďalším spoločnostiam. Zobraziť referenciu

Ján Veverčák, generálny riaditeľ, NAD 820 Bratislava, a.s.
Naša spoločnosť sa zaoberá všetkými typmi dopravy od medzinárodnej až po regionálnu. V tomto segmente patríme k lídtrom na Slovenskom trhu. Je samozrejmosťou, že na našich vozidlách používame vysoko kvalitné sklá, ktoré nám dodáva spoločnosť Hornet Autosklo už od roku 2000.
Chceli by sme vyjadriť vysokú spokojnosť s Vašimi sklami a taktiež si vysoko vážime spoluprácu s obchodným zastúpením v Bratislave a samozrejme sa tešíme na ďalšiu spoluprácu. Zobraziť referenciu

Ing. Peter Danko, oddelenie služieb zákazníkom, Business Lease Slovakia, s.r.o.
Naša firma je vlastníkom viac ako 1000 automobilov. S firmou Hornet, s.r.o. máme nadviazanú spoluprácu už dlhšiu dobu a klienti sú s ňou nadmieru spokojní.
Obhliadky poškodených skiel sa vykonávajú priamo na mieste a automobil môže ísť okamžite na montáž. Rýchlosť a kvalita výmen ako aj prístup zamestnancov sú na veľmi vysokej úrovni. Na základe našich skúseností môžem firmu vrelo odporučiť aj ďalším spoločnostiam. Zobraziť referenciu


Ing. Alexander Pivovarov, vedúci oddelenia obstarávania motorových vozidiel, Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Naša firma je vlastníkom viac ako tisíc automobilov. So spoločnosťou Hornet Autosklo úzko spolupracujeme od r. 2004 a sme s touto spoluprácou spokojní. Obhliadky poškodených skiel sa vykonávajú priamo na mieste výkonu opravy a vozidlo môže ísť bezodkladne na montáž. Rýchlosť a kvalita výmeny skiel ako aj prístup zamestnancov sú na vysokej úrovni.
Na základe našich skúseností môžem túto firmu odporučiť aj ďalším spoločnostiam. Zobraziť referenciu

Daniel Sepeši, technický zamestnanec, STEEL TRANS, s.r.o.
Spoločnosť STEEL TRANS, s.r.o. sa zaoberá dopravnou činnosťou v rámci celej EÚ, prevádzkujeme 200 vozových súprav (ťahač - náves).
So spoločnosťou HORNET, s.r.o. spolupracujeme od roku 2003. Vďaka profesionálnemu prístupu ako aj sieti servisov v celej Slovenskej republike naša spolupráca má vzrastajúcu tendenciu.
Tešíme sa na ďalšíu spoluprácu. Zobraziť referenciu

Ing. Peter Kušnirák, dopravné služby, Západoslovenská energetika, a.s.
Naša firma je vlastníkom viac ako päťsto automobilov. So spoločnosťou Hornet Autosklo spolupracujeme už  dlhšiu dobu a sme s touto spoluprácou veľmi spokojní. Obhliadky poškodených skiel sa vykonávajú priamo na mieste a automobil môže ísť okamžite na montáž. Rýchlosť a kvalita výmen ako aj prístup zamestnancov sú na veľmi vysokej úrovni.
Na základe našich skúseností môžem túto firmu vrelo odporučiť aj ďalším spoločnostiam. Zobraziť referenciu


Vladimír Orth, majiteľ, Avis
Automobilový park našej firmy pozostáva z viacej ako 300 vozidiel. So spoločnosťou Hornet Autosklo spolupracujeme už dlhšiu dobu a sme s touto spoluprácou veľmi spokojní. Na základe našich skúseností môžem túto firmu vrelo odporučiť aj ďalším spoločnostiam. Zobraziť referenciu