Autosklo> O nás> Práca u nás

Práca u nás

Chceš sa stať súčasťou tímu spoločnosti Autosklo Hornet®?

V súčasnosti máme voľné pracovné pozície v oblasti:

TECHNIK AUTOSKIEL

Náplň práce:
Technik po kontrole rozhoduje, či sklo je možné opraviť alebo vymeniť.
Odstráni rozbité alebo poškodené sklo. Demontuje sklo z rámu.
Rozoberá a skladá súčasti interiéru a exteriéru vozidla.
Skontroluje a očistí časti karosérie určené na montáž nového skla.
Vyberá správne sklo pre vozidlo a skontroluje, či na ňom nie sú vady.
Vyberá správne lepidlá, pásky a inú chémiu.
Inštaluje pásky, gumové tesnenia, senzory, stierače.
Opravuje poškodené sklá.

Zamestnanecké výhody, benefity:
Práca v stabilnej spoločnosti s viac ako 20 ročnou tradíciou.
Zázemie významnej, rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Flexibilné a dynamické pracovné prostredie.
Motivujúce finančné ohodnotenie.
Pre mimobratislavských záujemcov možnosť príspevku na dopravu a upratovanie.

Ponúkaný plat brutto:
1000-1700 EUR/mesiac

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Technicky zručný, samostnaný, zodpovedný, operatívny, ústretový, schopný okamžitého výjazdu, flexiblný, vzťah k automobilom. Zaškolenie zabezpečíme.

Miesto výkonu práce: Bratislava

V prípade, že spĺňate, uvedené požiadavky a máte záujme o danú pracovnú pozíciu. zašlite nám svoj životopis e-mailom na adresu: riaditel@hornet.sk.