Autosklo> Autofólie> Autofólie Banská Bystrica

Autofólie Banská Bystrica

Autofólie pohlcujú teplo zo slnečného žiarenia, zamedzia prehrievaniu interiéru vozidla v letnom období, v zimnom období Autofólie, Protislnečné clony, Autosupportobmedzia tepelné straty. Autofólie zadržujú škodlivé UV žiarenie. Znižujú riziko vlámania sa do vozidla. Všetky nami používané autofólie sú certifikované. Používame fólie značky GLOBAL, ktoré sú vyrobené HIGH TECH technológiou zo sofistikovaného polyester laminátu. Obsahujú tvrdenú vrstvu.

Z dôvodu zabezpečenia dokonalého vzhľadu autofólií, inštalujeme tieto vždy s použitím technológie lepenia fólií na vybraté bočné sklá (s rozoberaním bočných dverí vozidla). Fóliou tak bude pokrytá celá plocha skla bez viditeľných ukončení autofólie. Po nainštalovaní autofólií obdržíte Osvedčenie o technologickej spôsobilosti fólie, ktorá nahrádza zápis do technického preukazu.

Inštalácia autofólií na sklá vozidla podlieha Vyhláške č. 464 Ministerstva pôšt, dopravy a telekomunikácií SR, ktorou sa ustanovujú podrobnosti o prevádzke vozidiel v premávke na pozemných komunikáciách.

Autofólie sú minulosť, novinkou sú protislnečné clony na mieru!

Autofólie sú len alternatívou tzv. roletiek, avšak z dôvodu ich finančnej náročnosti sa veľa ľudí rozhodlo pre fólie. Novinkou sú protislnečné clony na mieru, ktoré sú menej finančne náročné ako klasické roletky, ba dokonca i ako autofólie. Odporúčame preto zvážiť namiesto fólií PROTISLNEČNÉ CLONY NA MIERU! Pozrite si výhody protislnečných clôn a fotogalériu a sami zvážte, čo je pre vás výhodnejšie.

Cenu protislnečných clôn na vaše vozidlo nájdete pomocou jednoduchého vyhľadávača na portáli autosupAutofólie, Protislnečné clony, Autosupportport.sk. Naviac ako zákazník Autoskla Hornet® máte možnosť získať zľavu 10 % na nákup protislnečných clôn či iných produktov. Držitelia Viac ako poistenia HORNET® ASSIST môžu získať zľavu až 30 %.

DOPORUČUJEME: V prípade, že sa rozhodnete pre zakúpenie protislnečných clôn miesto autofólií, doporučujeme využiť možnosť inštalácie protislnečných clôn na niektorej z pobočiek Autoskla Hornet® (autorizovaného servisu portálu autosupport.sk) za zvýhodnenú cenu 10,- EUR (pôvodná cena 25,- EUR). Predídete tak možným komplikáciám spôsobeným neodbornou inštaláciou, resp. nedostatkom skúseností v oblasti inštalácie clôn. Naviac inštaláciou clôn v Autoskle Hornet® získate bezplatný servis do budúcnosti, napr. v prípade straty clipsu.

Autofólie, Protislnečné clony Banská Bystrica - kde nás nájdete

                               

Adresa: Zvolenská cesta 37
974 05 Banská Bystrica
(areál FIAT)
Infolinka: 0800 10 20 20 
Telefón: +421 48 286 62 62

                           

Autofólie