Autosklo> Autofólie

Autofólie

Inštaláciou autofólií sa zaoberáme viac ako 17 rokov.  Všetky nami nainštalované fólie sú certifikované a spĺňajú normy kvality ISO. Používame fólie značky GLOBAL, ktoré sú vyrobené HIGH TECH technológiou zo sofistikovaného polyester laminátu. Obsahujú tvrdenú vrstvu.

Z dôvodu zabezpečenia dokonalého vzhľadu autofólií, inštalujeme tieto vždy s použitím technológie lepenia fólií na vybraté bočné sklá (s rozoberaním bočných dverí vozidla). Touto technológiou zabezpečíme, že fóliou bude pokrytá celá plocha skla bez akýchkoľvek viditeľných ukončení autofólie.

 

Autofólie pohlcujú teplo zo slnečného žiarenia, zamedzia prehrievaniu interiéru vozidla v letnom období, V zimnom období obmedzia tepelné straty. Autofólie zadržujú škodlivé UV žiarenie. Znižujú riziko vlámania sa do vozidla.

Autofólie sú minulosťou, novinkou sú protislnečné clony!

Autofólie boli a sú alternatívou tzv. "roletiek" - avšak z dôvodu ich vysokej ceny sa mnoho ľudí rozhodlo pre autofólie. Novinkou sú protislnečné clony, ktoré sú finančne dostupné, resp. lacnejšie ako samotné autofólie a majú oveľa viac výhod ako fólie na autosklá. Odporúčame preto zvážiť namiesto fólií PROTISLNEČNÉ CLONY NA MIERU! Pozrite si výhody protislnečných clôn a sami zvážte, čo je pre vás výhodnejšie.  

Cena inštalácie autofóliíCena autofólie, protislnečné clony

Cena montáže fólií závisí od druhu vozidla. Porovnajte si cenu fólií s protislnečnými clonami na mieru. Na portáli autosupport.sk pomocou jednoduchého vyhľadávače nájdete cenu protislnečných clôn na vaše vozidlo. Naviac ako zákazník Autoskla Hornet® máte možnosť získať zľavu 10 % na nákup na portáli www.autosupport.sk. Držitelia viac ako poistenie HORNET® ASSIST môžu získať zľavu až 30 % na protislnečné clony.

Druh vozidla

Cena fólií

Druh vozidla

Cena fólií

3-dverové

150,-

offroad/SUV (3-dverové)

160,-

hatchback

190,-

offroad/SUV (5-dverové)

190,-

sedan

190,-

minivany (van, mpv)

200,-

kombi

210,-

multivany (mikrobus)

220,-

 

Vyberte si pobočku, ktorá vám najviac vyhovuje:

V prípade záujmu o montáž autofólií či protislnečných clôn nás neváhajte kontaktovať na 0800 10 20 20.

BANSKÁ BYSTRICA

BRATISLAVA

KOŠICE

NITRA

POVAŽSKÁ BYSTRICA

PREŠOV

TRENČÍN

ŽILINA

 

Autofólie